Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1180880
PER EMILSON, hänge, Bolidensilver med bergkristall, med kedja.
Per emilson, hänge, bolidensilver med bergkristall, med kedja.

Stämplad EMILSON. Laholm 1940. Bergkristall 3 x 2 cm. Längd ca 60 cm. Vikt 35 gram.

Smärre bruksskick

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
3 000 SEK