Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1183013
Ole Lynggaard
Ole lynggaard, collier med opal och briljantslipade diamanter.

OLE LYNGGAARD, Collier med opal och briljantslipade diamanter.

Stämplad OLE. L 750 18K. Diamanter totalt ca 0,25 ct. Längd hänge 7 cm. Längd ca 67 cm. Vikt 48 gram. Med etui.

Bruksskick. Litet märke på opal

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
25 000 SEK