1183080
COLLIER, David Andersen, förgyllt sterlingsilver och lila emalj.
Collier, david andersen, förgyllt sterlingsilver och lila emalj.

Stämplad D-A, 925 S Sterling Norway. Längd 40 cm. Vikt 27 gram.

Åldersrelaterat slitage.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
1 500 SEK