1183765
Eila Minkkinen
Eila minkkinen, ring, "björn", silver, finland, 2017.

EILA MINKKINEN, RING, "Björn", silver, Finland, 2017

Ring med reliefdekor av björn. Ringstorlek 63/20. Vikt 11,8 g.

Obetydligt ytslitage. Repor.

Maria Granström
Maria Granström
Private Sales. Av Sveriges Handelskamrar förordnad besiktningsman.
+46 (0)739 40 08 09

Utropspris
250 EUR