1184222
ROSA TAIKON, hängsmycke, sterlingsilver
Rosa taikon, hängsmycke, sterlingsilver.

Stämplad TAI, Stockholm 1987 och stämplad Bernd Janusch, Rosa Taikon. Längd hänge ca 5 cm. Längd 58 cm. Vikt 23 gram.

Bruksskick

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
6 000 SEK