1185245
TONE VIGELAND, armband, sterlingsilver, Norge, 1960-tal
Tone vigeland, armband, sterlingsilver, norge, 1960-tal.

Armband i sterlingsilver. Stämplat STERLING TV NORWAY. Bredd 4,5, längd 18 cm. Vikt 55 gram.

Smärre slitage.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
2 500 SEK