1175198
Johan Krouthén
(1858-1932)
Johan krouthÉn, olja på duk, signerad och daterad 1912.

JOHAN KROUTHÉN, olja på duk, signerad och daterad 1912.

Gårdsidyll. Ca 72 x 104 cm.

Färgbortfall. Skrapmärken från ram. Mindre retusch.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
60 000 SEK