1179524
Johan Krouthén
(1858-1932)
Johan krouthÉn, olja på duk, signerad samt daterad 1923.

JOHAN KROUTHÉN, olja på duk, signerad samt daterad 1923.

Solig gårdsplan. 70 x 100 cm.

Ställvis obetydliga färgbortfall. Ställvis smärre krackelyr.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)739 40 08 18

Utropspris
35 000 - 40 000 SEK