1179599
Johan Krouthén
(1858-1932)
Johan krouthÉn, olja på duk, signerad johan krouthén.

JOHAN KROUTHÉN, olja på duk, signerad Johan Krouthén.

Stuga i grönskande landskap. 34 x 54 cm.

Cecilia Berggren
Cecilia Berggren
Specialist grafik, klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)8 611 69 32

Utropspris
30 000 SEK