Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1196526
Ben Af Schulten
(Född 1939)
Ben af schulten, karmstolar, ett par, modell 411, artek, 1980-tal.

BEN AF SCHULTEN, KARMSTOLAR, ETT PAR, modell 411, Artek, 1980-tal.

Stomme av björk, sits och rygg i brunt läder. Sitthöjd 35 cm. Höjd 76 cm, bredd 62 cm, djup 74 cm

Ställvis slitage och repor. Skinnet med fläckar.

Maria Granström
Maria Granström
Private Sales. Av Sveriges Handelskamrar förordnad besiktningsman.
+46 (0)739 40 08 09

Utropspris
400 EUR