Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1197247
Chanel
(Född 1910)
Chanel, "double flap bag", vÄska.

CHANEL, "Double Flap Bag", VÄSKA.

Axelremsväska i svart quiltat lammskinn med detaljer i förgylld metall. Fodrad med burgundifärgat läder. Fem innerfickor, varav en dragkedsförsedd. Ett ytterfack baktill. Märkt "CHANEL" ja "MADE IN FRANCE". Numrerad (tillverkningsår ca 1991).
Längd 25 cm, höjd 16 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Maiju Kemppainen
Maiju Kemppainen

Utropspris
2 100 EUR