Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1197442
INGVAR HILDINGSSON, pall 1900-talets andra hälft
Ingvar hildingsson, pall 1900-talets andra hälft.

Björk monogramsignerad, höjd 32

Åldersrelaterat slitage. Fläckar.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
4 000 SEK