Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1198204
FÅTÖLJER, ett par. Sven Ellekaer modell ’Borneo’ förKomfort, Danmark, 1900-talets andra hälft
FÅtÖljer, ett par. sven ellekaer modell ’borneo’ förkomfort, danmark, 1900-talets andra hälft.

Stomme av betsad teak, lösa sitt och ryggdynor, etikettmärkta, sitthöjd ca 43 cm

Slitage, märken, repor.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)739 40 08 18

Utropspris
3 000 SEK