Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1198574
FOLKE OHLSSON, fåtöljer ett par, "USA 75", Dux, 1960-tal.
Folke ohlsson, fåtöljer ett par, "usa 75", dux, 1960-tal.

Stomme av teak, lösa dynor med grön plyschklädsel. Sitthöjd ca 38 cm.

Smärre slitage.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
15 000 SEK