1180500
IKEA
Gillis lundgren, fåtölj, "impala", ikea, 1970-tal.

GILLIS LUNDGREN, fåtölj, "Impala", IKEA, 1970-tal

Fåtölj med stomme av förkromat stålrör. Sits och rygg med häftad, lejongul plyschklädsel. Längd 115, bredd 75, höjd 72 cm.

Slitage. Märken. Fläckar/smutsig klädsel. 1 knapp saknas.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
3 000 SEK