1183751
Torbjörn Calvero
(1949-2016)
TorbjÖrn calvero, fotografi, archival pigment print. signerad, numr och daterad 3/5 1978/2009.

TORBJÖRN CALVERO, fotografi, archival pigment print. Signerad, numr och daterad 3/5 1978/2009.

Chuck Berry. Bildyta 50 x 60 cm.

Ej examinerad ur ram.

Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist konst
+46 (0) 739 400 827

Slutpris
15 000
1 407
1 555
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (47 bud)
13 okt 21:20
15 000 SEK
10
12 okt 22:56
14 500 SEK
12 okt 22:56
14 000 SEK
10
12 okt 22:56
14 000 SEK
12 okt 21:47
13 500 SEK