Glas Övrigt
1188689
KLAS-GÖRAN TINBÄCK, två vaser, Målerås, glas, sign.
Klas-gÖran tinbÄck, två vaser, målerås, glas, sign.

Graal. Polykromt glas med svängda former. Signerade K Tinbäck Målerås Sweden samt numrerade 4823 (röd) och 4849 (blå). Höjd ca 15 resp 24,5 cm.

Smärre bruksskick, repor.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - P2
Vera Lind
Vera Lind
Filialchef Malmö
+46 739 400 825

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 500
141
155
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
9 nov 14:26
1 500 SEK
9 nov 0:02
1 100 SEK
6 nov 19:16
1 000 SEK