1185758
Torbjörn Calvero
(1949-2016)
TorbjÖrn calvero, fotografi av sångerska signerad calvero a tergo.

TORBJÖRN CALVERO, fotografi av sångerska signerad Calvero a tergo

Gelatinsilverfotografi 30 x 40, 5 cm. Oramad.

Vikveck i övre högra hörnet.
Obetydligt slitage längs ytterkanterna.

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)8 614 08 57

Utropspris
3 000 SEK