Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1203982
Nanny Still
(1926-2009)
Nanny still, vas, glas, "pajazzo", riihimäen lasi oy, finland, 1970-tal.

NANNY STILL, vas, glas, "Pajazzo", Riihimäen Lasi Oy, Finland, 1970-tal.

Grönt och gult glas. Signerad Riihimäen Lasi O.Y. Nanny Still. Höjd 21 cm.

Smärre slitage.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
2 500 SEK