Important Spring Sale 625  –
Följ auktionen live  ⟩
Important Spring Sale 625  –
Följ auktionen live  ⟩
Design Övrigt
1218152
SNAPSGLAS, sex stycken samt FLASKA, glas. Sverige, 1900-tal.
Snapsglas, sex stycken samt flaska, glas. sverige, 1900-tal.

Med Carl XV's krönta monogram. Höjd glas 12 cm. Höjd 21 m.

Slitage.

Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Utropspris
3 000 SEK