1231151
Anna-Greta Sjöqvist
(Sverige, 1900-tal)
Anna-greta sjÖqvist, matta, rölakan, 238 x 167 cm, signerad ags.

ANNA-GRETA SJÖQVIST, matta, rölakan, 238 x 167 cm, signerad AGS

Sverige 1950-tal

Smärre slitage.

Christopher Stålhandske
Christopher Stålhandske
Specialist mattor, textilier och Islamiskt konsthantverk
+46 (0)708 19 12 58

Utropspris
4 000 SEK