1221547
Gunnar Ånger
(Sverige, 1952-2019)
Gunnar Ånger, bemålad zinkplåt, 3 st, signerade och daterade -94 a tergo.

GUNNAR ÅNGER, bemålad zinkplåt, 3 st, signerade och daterade -94 a tergo.

"Pertalona I", "Petralona II", "Petralona IV". Vardera 30 x 30 cm.

Smärre skrapmärken.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
2 500 SEK