1221576
Gunnar Ånger
(Sverige, 1952-2019)
Gunnar Ånger, bemålat trä samt bemålad zinkplåt, 4, en signerad och daterad -95 a tergo.

GUNNAR ÅNGER, bemålat trä samt bemålad zinkplåt, 4, en signerad och daterad -95 a tergo.

"Blå". 29 x 41 cm. Övriga 30 x 30 cm.

Smärre skrapmärken.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
2 500 SEK