1247045
Bertil Sjöberg
(Sverige, 1914-1999)
Bertil sjÖberg, olja på duk, signerad.

BERTIL SJÖBERG, olja på duk, signerad.

Sydländskt landskap. 40 x 48 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Joakim Fingal
Joakim Fingal
Värderingsman
+46 (0)709 17 99 94

Utropspris
2 500 SEK