1251375
MATTA Kirman, signerad ca 418 x 298 cm
Matta kirman, signerad ca 418 x 298 cm.

Obetydligt ytslitage.

Christopher Stålhandske
Christopher Stålhandske
Specialist mattor, textilier och Islamiskt konsthantverk
+46 (0)708 19 12 58

7 700
764
929
Utropspris
18 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (5 bud)
17 aug 2020 15:32
7 700 SEK
17 aug 2020 15:32
7 500 SEK
13 aug 2020 0:24
7 000 SEK
12 aug 2020 20:24
6 000 SEK
12 aug 2020 14:43
4 000 SEK