1238173
Johan Knutson
(Finland, 1816-1899)
Johan knutson, olja på pannå, signerad.

JOHAN KNUTSON, olja på pannå, signerad.

Seglats i skymningen. 25,5x50 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Utropspris
1 400 EUR