1247744
Oskar Parviainen
(Finland, 1880-1938)
Oskar parviainen, olja på duk, signerad.

OSKAR PARVIAINEN, olja på duk, signerad.

"Padre Antonio, Alassio-26". 90x58 cm.

Åldersrelaterat slitage. Skrapmärken.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Utropspris
500 EUR