1250830
Berndt Lindholm
(Finland/Sverige, 1841-1914)
Berndt lindholm, olja på pannå, signerad.

BERNDT LINDHOLM, olja på pannå, signerad.

Strandklippor. 36x45 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Utropspris
5 000 EUR