1252292
Lennart Segerstråle
(Finland, 1892-1975)
Lennart segerstrÅle, olja på pannå, signerad och daterad-26.

LENNART SEGERSTRÅLE, olja på pannå, signerad och daterad-26.

Sovande måsar. 30,5x45 cm.

Slitage.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Utropspris
800 EUR