1254223
Eugen Taube
(Finland, 1860-1913)
Eugen taube, olja på pannå, signerad.

EUGEN TAUBE, olja på pannå, signerad.

Aftonseglats. 24x32 cm.

Åldersrelaterat slitage. Krackelyr.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Utropspris
800 EUR