Modern Art + Design 628  –
Följ auktionen live  ⟩
Modern Art + Design 628  –
Följ auktionen live  ⟩
1258169
Maria Wiik
(Finland, 1853-1928)
Maria wiik, akvarell, signerad m.w.

MARIA WIIK, akvarell, signerad M.W.

"Syster i hängmattan". 11x10,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Utropspris
850 EUR