1259999
Ragnar Ungern
(Finland, 1885-1955)
Ragnar ungern, olja på skiva, signerad och daterad -21.

RAGNAR UNGERN, olja på skiva, signerad och daterad -21.

"Veneretki" (Båtutfärd), 28 x 33,5 cm.

Smärre färgbortfall.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Utropspris
600 EUR