1260011
Sigfrid August Keinänen
(Finland, 1841-1914)
Sigfrid august keinÄnen, olja på duk, signerad och daterad 1910.

SIGFRID AUGUST KEINÄNEN, olja på duk, signerad och daterad 1910.

Människor i profil. 54 x 60 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Utropspris
800 EUR