1261147
Einari Uusikylä
(Finland, 1890-1973)
Einari uusikylÄ, olja på pannå, signerad och daterad 1945.

EINARI UUSIKYLÄ, olja på pannå, signerad och daterad 1945.

"Vädret klarnar", 9 x 11 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Utropspris
200 EUR