1262898
Matti Karppanen
(Finland, 1873-1953)
Matti karppanen, olja på pannå, signerad och daterad 1903.

MATTI KARPPANEN, olja på pannå, signerad och daterad 1903.

Trast. 24x35,5 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Utropspris
900 EUR