1275902
Lennart Olausson
(Sverige, Född 1944)
Lennart olausson, olja på duk, signerad. daterad mars 2012 a tergo.

Lennart Olausson, olja på duk, signerad. Daterad mars 2012 a tergo.

"Times Square, New York". 100 x 120 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
25 000 SEK