1268611

Barbro Bäckström

(Sverige, 1939-1990)
Barbro bäckström. utan titel, tusch, signerad och daterad 1982.

Barbro Bäckström. Utan titel, tusch, signerad och daterad 1982

Bladstorlek 63 x 50 cm

Ej examinerad ur ram. Smärre fläckar. Något vågigt papper.

Maria Granström
Maria Granström
Filialchef Malmö / Private Sales
+46 (0)739 40 08 09

Utropspris
8 000 SEK