1217893

Johanna Ehrnrooth

(Finland, Född 1958)
Johanna ehrnrooth, "intimae".
Johanna ehrnrooth, "intimae".
Johanna ehrnrooth, "intimae".
Johanna ehrnrooth, "intimae".

Johanna Ehrnrooth, "Intimae"

Sign. -08. Pastell, papperstorlek 65x50 cm.

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Galerie Forsblom.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Utropspris
1 200 EUR