1278432

Riikka Soininen

(Finland, Född 1968)
Riikka soininen, olja på duk, signerad och daterad 2004.

Riikka Soininen, olja på duk, signerad och daterad 2004.

Utan titel, 155 x 140 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Utropspris
1 200 EUR