1302818

Karoliina Hellberg

(Finland, Född 1987)
Karoliina hellberg, akvarell, signerad.

Karoliina Hellberg, akvarell, signerad.

Utan titel, bildstorlek 5 x 8 cm.

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Galerie Anhava 2016.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Utropspris
450 EUR