1305420

Hannu Väisänen

(Finland, Född 1951)
Hannu väisänen, utan titel.
Hannu väisänen, utan titel.
Hannu väisänen, utan titel.
Hannu väisänen, utan titel.

Hannu Väisänen, Utan titel.

Sign. -86. Blandteknik 54 x 74 cm.

Ej examinerad ur ram. Mindre skador.

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth

Utropspris
400 EUR