1305595

Elina Ruohonen

(Finland, Född 1970)
Elina ruohonen, akryl på plexiglass, a tergo signerad och daterad 2006.

Elina Ruohonen, akryl på plexiglass, a tergo signerad och daterad 2006.

Utan titel, 165 x 150 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Utropspris
1 500 EUR