1306041

Milla Kuisma

(Finland, Född 1980)
Milla kuisma, olja och akryl på duk, a tergo signerad och daterad 2012.

Milla Kuisma, olja och akryl på duk, a tergo signerad och daterad 2012.

"Observatör", 60 x 60 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Utropspris
700 EUR