1307029

Silja Rantanen

(Finland, Född 1955)
Silja rantanen, blyertsteckning, signerad och daterad på ramen 1997.

Silja Rantanen, blyertsteckning, signerad och daterad på ramen 1997.

"Rom", bladstorlek 29 x 19.5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Utropspris
400 EUR