1307030

Silja Rantanen

(Finland, Född 1955)
Silja rantanen, blandteknik på papper, signerad och daterad -86.

Silja Rantanen, blandteknik på papper, signerad och daterad -86.

"Lange Strandlinie". Bildstorlek 28,5 x 19 cm.

Ej examinerad ur ram.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Utropspris
500 EUR