1309644

Heli Huotala

(Finland, Född 1968)
Heli huotala, "urbild".
Heli huotala, "urbild".
Heli huotala, "urbild".
Heli huotala, "urbild".

Heli Huotala, "Urbild".

A tergo sign. 2011. Olja på pannå 25.5 x 25 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Utropspris
300 EUR