1311497

Tuula Ropponen, akryl på duk, a tergo signerad och daterad 2020.

Tuula ropponen, akryl på duk, a tergo signerad och daterad 2020.

"Walking in the air", 116 x 89 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Utropspris
700 EUR