1314272

Erno Peltonen

(Finland, Född 1978)
Erno peltonen, olja på duk, a tergo signerad.

Erno Peltonen, olja på duk, a tergo signerad.

"Veckopengens vaktare", 45 x 35 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Utropspris
400 EUR