Konst Modern svensk konst
1290275

Eve Eriksson

(Sverige, 1910-1992)
Eve eriksson, olja på duk, signerad och daterad 1955.

Eve Eriksson, olja på duk, signerad och daterad 1955

Fyra träd. 46x64 cm

Smärre färgbortfall.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
4 000 SEK