1290277

Eve Eriksson

(Sverige, 1910-1992)
Eve eriksson, olja på pannå, signerad.

Eve Eriksson, olja på pannå, signerad.

Kaffekoppar. 37x33 cm.

Obetydligt ytslitage.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
2 500 SEK